23
серп.

Військова академія відзначила одне з найвеличніших свят нашої держави

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10814
  • Друк

Військова академія відзначила одне з найвеличніших свят нашої держави23 серпня у Військовій академії відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 27-ої річниці Незалежності України. На урочистому шикуванні особового складу навчального закладу був піднятий Державний Прапор України під гучне виконання Гімну України. Кращим курсантам навчального закладу було надано право розгорнути Державний Прапор України великого розміру під акорди патріотичної пісні. Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Військової академії полковник Сергій Пальчик привітав всіх присутніх та наголосив, що 27 років національної свободи продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава і вона здатна захистити від російської агресії власну свободу і територіальну цілісність.

В урочистостях вперше прийняли участь курсанти 1 курсу набору 2018 року та вони чітким кроком, разом із старшокурсниками, впевнено крокували в строю академії.

Керівний склад Військової академії (м. Одеса) вітає усіх зі святом Державного Прапору України і бажає усім українцям мирного та чистого неба і процвітання нашій Державі.

Рейтинг
783 голосів
Теги: свято