Кафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки

Мельник Володимир ВолодимировичНачальник кафедри ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки полковник Мельник Володимир Володимирович.

Кафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії створена 11 листопада 2016 року.

1. Кафедра здійснює підготовку магістрів, які навчаються за спеціальністю 8.07010601 “Автомобілі та автомобільне господарство”, спеціалізацією “Автомобільна техніка військ”. Крім того, за відповідними програмами проводиться автомобільна підготовка курсантів всіх спеціальностей з метою   вивчення   та   засвоєння автомобільних базових шасі,   а також   одержання посвідчення   водія з правом керування транспортними засобами категорій В,C.

2. Чисельність науково-педагогічних працівників складає 9 осіб.

Науково-педагогічні працівники кафедри приймають активну участь у науково-дослідних роботах, науково-військових конкурсах, які сприяють розвитку військової освіти і науки, видають статті, посібники, збірники.

3.Дисципліни що викладаються на кафедрі:

- організація експлуатації автомобільної техніки;
- організація ремонту автомобільної техніки;
- автомобільна техніка, (в тому числі автомобільна підготовка).

4.Навчально-матеріальна база кафедри забезпечує проведення усіх видів занять, передбачених навчальними планами і програмами, яка включає:

01  - автомобільний тренажерний комплекс; 02
03  - спеціалізований комп’ютерний клас вивчення Правил дорожнього руху; 04
- спеціалізовані класи автомобільної підготовки;
04  - спеціальна автомобільна техніка; 04
04

- майданчик початкового водіння транспортних засобів.

04

Заняття на кафедрі проводяться з використанням сучасних мультимедійних засобів навчання. Це дозволяє суттєво покращити не лише рівень викладання, але й забезпечити високу наочність матеріалу, ефективність його сприйняття.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


............................................................

Електронна бібліотека
доступно з внутрішньої мережі


доступно з внутрішньої мережі

доступно з внутрішньої мережі